ADQ


Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.


Pomocy zdalna

 

Potrzebujesz pomocy zdalnej?

Uruchom sesję zdalną klikając na ten link


Kompetencja z zakresu Private Cloud with System Center 2012

 

Private Cloud Solutions Expert - kompetencja z zakresu Private Cloud with System Center 2012

Miło nam poinformować, że w dniu 15.01.2014 nasi pracownicy zdobyli nowe kompetencje z zakresu Private Cloud with System Center 2012. Tym samym poszerzamy ofertę o usługi związane z analizą, konsultingiem i wdrożeniami technologii wspierających biznes - wirtualizację i prywatną chmurę.

 

Oferujemy sprzedaż, wdrożenie i wsparcie techniczne produktów:

 

 

  • System Center Configuration Manager 2012 – zarządzanie konfiguracją sprzętu i oprogramowania oraz wdrażanie poprawek na stacjach roboczych Windows.
  • System Center Operations Manager 2012 – monitorowanie usług i aplikacji.
  • System Center Data Protection Manager 2012 – ochrona i odzyskiwanie danych dla serwerów Windows, takich jak SQL Server, Exchange, SharePoint, wirtualizacji oraz serwerów plików – a także desktopów Windows i laptopów.
  • System Center Virtual Machine Manager 2012 – zarządzenie wirtualną i fizyczną infrastrukturą IT.
  • System Center Service Manager 2012 – zintegrowana platforma typu HelpDesk oraz do dostosowania praktyk zarządzania usługami. Posiada wbudowane procesy oparte na najlepszych praktykach w branży, między innymi Microsoft Operations Framework i IT Infrastructure Library.
  • System Center Orchestrator 2012 - narzędzie do standaryzacji i automatyzacji procesów w firmach oraz projektowania automatyzacji w postaci graficznego przepływu informacji pomiędzy rozmaitymi obiektami.
  • System Center App Controller 2012 - pozwala na proste wdrażanie i monitorowanie usług zarówno w chmurze publicznej jak i chmurze prywatnej. Umożliwia wykonywanie tego bezpośrednio przez użytkowników a nie tylko administratorów.

 

 

Microsoft Certified Solutions Expert: Private Cloud 2012 - Adam Kieszkowski

 

Pokaż wszystkie > Certyfikaty

Serwery

Serwery

Sieci

Sieci komputerowe

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczenstwo IT