ADQ


Skontaktuj się z nami

 

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.


Pomocy zdalna

 

Potrzebujesz pomocy zdalnej?

Uruchom sesję zdalną klikając na ten link


Bezpieczeństwo IT

 


 

NETASQ UTM

 

NetasqUTM (Unified Threat Management) NETASQ jest wielofunkcyjnym urządzeniem do zabezpieczenia i monitorowania sieci lokalnej. UTM integruje w jednej obudowie wszystkie niezbędne elementy ochrony. Dla pełnej kontroli nad siecią firmową każde urządzenie NETASQ posiada w standardzie konsolę umożliwiającą podgląd w czasie rzeczywistym pracy urządzenia jak i ruchu w sieci oraz narzędzie do przeglądania logów i generowania raportów.

Technologia NETASQ to modelowe rozwiązanie w dziedzinie zabezpieczania tradycyjnej jak i wirtualnej architektury sieciowej, oparte na zasadzie „zero tolerancji”. Wszystkie metody analizy składające się na system IPS są automatycznie aktywne od momentu instalacji produktu. W przeciwieństwie do większości rozwiązań konkurencyjnych, które dodały oprogramowanie IPS do istniejącego już rozwiązania firewallowego, technologia NETASQ od początku opierała się na systemie IPS zintegrowanym z zaporą ogniową. Oprócz tego NETASQ jest jedynym producentem zabezpieczeń, który oferuje wykrywanie luk i skanowanie sieci w czasie rzeczywistym jako integralną część swoich urządzeń. Technologia ASQ firmy NETASQ zastosowana jest w rozwiązania sprzętowych oraz wirtualnych, kompatybilnych z platformami wirtualizacji VMware i Citrix.

 

Możliwości rozwiązań NETASQ UTM:

 • Firewall - Kontrola połączeń
 • IPS - Ochrona przed atakami
 • IPS - Usuwanie złośliwego kodu
 • IPS - Kontrola aplikacji
 • VPN
 • Audyt podatności
 • Filtr URL
 • Proxy https
 • Antywirus i Antyspam
 • Kontrola użytkowników
 • Usługi sieciowe

Netasq


 

ESET NOD32 Antivirus


ESET NOD32 AntivirusNowa wersja najpopularniejszego płatnego programu antywirusowego w Polsce. Dzięki wykorzystaniu technologii chmury oraz sztucznej inteligencji zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowe funkcje pozwalają na pełną ochronę przed włamaniami (HIPS), zarządzanie nośnikami wymiennymi czy dokładną diagnozę dzięki dodatkowym narzędziom SysRescue oraz SysInspector. Idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych oraz małych firm.
Najnowsza generacja ESET NOD32 Antivirus zapewnia Ci skuteczną ochronę przy jednoczesnym niewielkim obciążeniu systemu, co jest naszym znakiem rozpoznawczym. ESET NOD32 Antivirus oferuje Ci jeszcze wyższą skuteczność skanowania, gwarantując bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

ESET NOD32 Antivirus
Potrzebujesz jeszcze lepszej ochrony ?

Poznaj ESET Smart Security – pakiet ten nie tylko zabezpieczy Ciebie i Twoją rodzinę przed zagrożeniami ale także ochroni przez niechcianą pocztą, atakimi hakerów oraz groźnymi treściami w Internecie.

 


 

ESET Smart Security


ESET Smart SecurityPełny pakiet bezpieczeństwa wyposażony w antywirus, antyspyware, firewall, antyspam oraz ochronę rodzicielską. Zapewnia najwyższą skuteczność dzięki wykorzystaniu technologii chmury oraz sztucznej inteligencji. Dodatkowo wyposażony jest w zaawansowany system zapobiegania włamaniom (HIPS), kontrolę urządzeń przenośnych, autorskie narzędzia diagnostyczne SysRescue oraz SysInspector a także wiele innych innowacyjnych narzędzi.  Idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych oraz małych firm.

Unikatowa ochrona proaktywna ESET zapewnia bezpieczeństwo Twojemu komputerowi jeszcze zanim konkretne zagrożenia zostaną zidentyfikowane. Niezależnie od tego, czy surfujesz w sieci, wysyłasz wiadomości e-mail czy opłacasz rachunki online, możesz polegać na stałej, niezawodnej ochronie w czasie rzeczywistym nawet przed nieznanymi do tej pory zagrożeniami.

ESET Smart Security

Serwery

Serwery

Sieci

Sieci komputerowe

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczenstwo IT